Reference

Ahold

AHOLD Czech Republic a.s., DC Olomouc 

Společnost Ahold je nizozemská firma zabývající se maloobchodním prodejem potravin. V Evropě a USA má více než 3500 prodejen, u nás je Ahold znám především jako provozovatel sítě obchodů Albert. Podívejte se na aktuální leták Albert. 

Naše úklidová firma Sloupenský připravila sklady potravin Ahold k certifikaci BRC. Certifikát BRC je nejvyšší standard kvality v potravinářských provozech, který je zaměřen především na kontrolu kvality a zdravotní nezávadnosti potravin dodavatelů privátních značek. Sklady Ahold uklízíme v regionech Olomouc a provedli jsme kompletní jednorázový úklid a desinfekci v Praze. 

 

Penny

Penny Market s.r.o. - regiony Olomouc a Praha

Společnost Penny Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997 a zaměstnává přes 6 000 pracovníků. PENNY obsazuje i zaměstnance na společensky účelná pracovní místa. Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností. Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobil PENNY Market svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice. 

V prodejnách Penny naleznete přibližně 1 500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním našich zákazníků a podle daného regionu zařazují regionální speciality. Naši nabídku rozšiřujeme každý týden o nové akční zboží z oblasti potravin i spotřebního zboží. Více informací a aktuální leták najdete na www.penny.cz 

Máme zkušenosti s úklidem skladů společnosti Penny Market s.r.o. v regionech Olomouc, Praha s ohledem na dodržování hygienických norem a standardů. Naše úklidová firma Sloupenský si zakládá na stoprocentní kvalitě odvedené práce, která je v podobných potravinářských skladech a provozech nezbytná.  

Sita

Sita CZ a.s. - provoz Olomouc

Sita a.s. se zabývá zpracováním nejrůznějšího druhu odpadu s využitím nejmodernějších technologií a ekologických postupů. Sita a.s. byla založena ve Francii, u nás úspěšně působí od roku 2000.  

Provádíme pravidelné úklidy pobočky Sita v regionu Olomouc.

 

Transkam

Transkam - Logistik, spol. s r.o. - DC Olomouc

Společnost Transkam s.r.o. funguje na logistickém trhu od roku 1990. Zajišťuje logistický servis pro naše klienty na území České a Slovenské Republiky. Transkam patří mezi známé logistické společnosti v ČR a SR s dlouhodobě vysokou kvalitou servisu pro svoje klienty. Mezi nabízené služby patří na prvním místě skladování, balení a úprava zboží, následuje doprava a spedice suchého a chlazeného zboží, celní deklarace a přeprava sypkých materiálů.

S maximální péčí o klienty, se zkušenostmi z 19 leté historie, s více jak 350 zaměstnanci, se 70 vlastními nákladními vozidly podporovanými stálými spedičními partnery realizují 2000 dopravních případů měsíčně. Při zajišťování logistického servisu dodržují všechny požadavky na ochranu životního prostředí v souladu s platnou legislativou ČR a snaží se uplatňovat služby příznivé k životnímu prostředí. Minimalizují negativní dopady na životní prostředí a motivují zaměstnance k dodržování ochrany životního prostředí.  Více informací najdete na www.transkam.cz

Pro společnost Transkam s.r.o. zajišťujeme úklid skladových a provozních prostor. 

Coca-cola

Coca Cola HBC - provozovna Olomouc

Společnost Coca Cola není třeba dlouze představovat. Jde o výhradního distributora celosvětově známého nápoje Coca Cola. Naše úklidová firma Sloupenský provádí úklid provozovny Coca Cola HBC v Olomouci.

Farmak

Farmak a.s. - Olomouc

Česká, chemicko-farmaceutická společnost Farmak se sídlem v Olomouci se věnuje vývoji, výrobě a expedici léčivých a chemických látek do více než 40 zemí Světa. Pro firmu Farmak a.s. zajišťujeme pravidelné úklidy výrobních a nevýrobních prostor.

Úřad práce

Úřady práce - region Olomouc

Naše úklidová firma Sloupenský má zkušenosti s úklidem kancelářských prostor pro UP a pracoviště sociální podpory v Olomouckém kraji. 

Wanzl

Wanzl spol. s.r.o. - Olomouc

Společnost Wanzl s.r.o. vyrábí nejrůznější vybavení prodejen, skladů či hotelů. Naše úklidová firma Sloupenský provádí pravidelné úklidy výrobní haly Wanzl v Olomouckém kraji.

Fagron

Fagron a.s. - Olomouc

Fagron a.s., dříve Tamda a.s. je nizozemská farmaceutická firma působící v 16 zemích Evropy. V České Republice působí Fagron a.s. od roku 1992, kdy byla založena pobočka Tamda a.s. v Olomouci-Holici. Tamda a.s. byla ke dni 1.7.2010 přejmenována na jméno mateřské firmy Fagron a.s. Pobočka Fagron a.s. v Olomouci se věnuje výrobě, distribuci a prodeji léčiv. 

Naše úklidová firma Sloupenský zajišťuje pravidelné úklidy výrobních i provozních prostor pobočky Fagron a.s., Olomoucký kraj.

Strabag

STRABAG a.s. - Olomouc

Stavební firma Strabag a.s. působí v České Republice od roku 1991. Strabag a.s. se věnuje především pozemnímu, dopravnímu a inženýrskému stavitelství.

Pro společnost Strabag a.s. uklízíme pobočku dopravních staveb v Olomouckém kraji. 

SSE Lipník

SŠE Lipník nad Bečvou

Pro SŠE v Lipníku nad Bečvou zajišťuje naše firma Sloupenský kompletní úklid školních prostor.  

Trust

Dřevo Trust a.s. - Olomouc

Společnost Dřevo Trust a.s. byla založena v roce 2003. Zabývá se prodejem zboží, dřevařských výrobků a nábytku. V České Republice má Dřevo Trust a.s. více než 30 prodejen. Naše úklidová firma Sloupenský zajišťuje pravidelný úklid pobočky v Olomouci.

Lidl

LIDL a.s. - prodejna Bystřice pod Hostýnem

Německá firma LIDL má u nás i po celé Evropě sít prodejen s potravinami a dalším zbožím. Pro prodejnu LIDL v Bystřici pod Hostýnem jsme realizovali postavební a předávací úklid.

Danube

Danube House - Praha Karlín

Danube House na pražském Karlíně je moderní administrativní budova, kde najdete kanceláře, restauraci, bistro nebo kavárnu. Prostory Danube House je možné využít k pořádání společenských akcí pro více než 1000 osob. Zde naše firma Sloupenský zajišťuje úklid kanceláří a ostatních provozních prostor.