Strategie společnosti

Kvalita

K dosažení požadované kvality služeb používáme profesionální úklidovou techniku a čistící prostředky vybraných dodavatelů.
Poskytujeme stálý a řádně proškolený personál. Při realizaci úklidových prací zaručujeme pověření odpovědného zástupce firmy za správu provozu a řešení nezbytných provozních záležitostí, zabezpečení kontroly zaměstnanců a kvality úklidu, zásobování čistícími prostředky, náhradu pracovníků atd.

Komunikace

Pověření pracovníci objednatele (zákazníka) či jiné odpovědné osoby se mohou kdykoliv obrátit na vedoucího manažera či přímo na ředitele společnosti.

Garance

Vedoucí pracovníci společnosti jsou držitelé osvědčení o odborné způsobilosti používání čisticích prostředků a desinfekce v oblasti úklidových služeb.
Samozřejmostí je profesionálně zpracovaný systém BOZP na všech úrovních pracovních pozic.
Každý zaměstnanec je povinen prokázat svoji bezúhonnost výpisem z rejstříku trestů.
Firma Sloupenský s.r.o. má sjednané pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem zákazníkovi a třetím osobám ve výši 10.000.000,- Kč.

Organizační zajištění

Pravidelný denní úklid provádí proškolení pracovníci a jsou řízeni oblastním manažerem, na zakázkách většího rozsahu vedoucím směny.
Oblastní manažer řeší veškeré lokální problémy týkající se jednotlivých míst úklidu. Jeho pracovní náplní je zásobování čistícími prostředky, provozním materiálem, řešení personálního obsazení, náhrady pro případ nepřítomnosti hlavního pracovníka, pravidelné kontroly kvality úklidu a konzultace s pověřeným pracovníkem zákazníka.
Nárazový úklid provádí mobilní tým specializovaných pracovníků řízený vedoucím manažerem přímo z centrály. Zakázky většího rozsahu zabezpečuje dispečer realizace.

Proč vybrat naši firmu

  • Mnohaleté zkušenosti v oblasti prováděných úklidových prací
  • Poskytovaný kompletní úklidový servis a související služby
  • Profesionální a odborný přístup k jednotlivým typům zakázek, spolehlivost
  • Kvalita prováděných úklidových činností na základě referencí
  • Množstevní slevy, bonusy pro opakované zakázky, individuální přístup k zákazníkovi
  • Individuální cenové podmínky s konkurenční cenovou úrovní s garancí na sjednané období
  • Proškolený a odborně způsobilý personál
  • V případě spokojenosti se stávajícími zaměstnanci, pracovníky úklidu nabízíme možnost jejich převzetí pod naši společnost v rámci řádného pracovního poměru
  • Úklidové práce a činností s tím spojené zajišťujeme 24 hodin po 7 dní v týdnu